Pražský Concierge


Restaurace v Praze

V Kolkovně

Unikátní atmosféru podtrhuje historie tohoto místa. Základem restaurace VKolkovně je především tradice a jedinečnost značky Pilsner Urquell a české kuchyně s moderní gastronomií. Najdete jej poblíž Pařížské ulice a Staroměstského náměstí. Je otevřena každý den od 11:00 do 24:00. V létě si můžete vychutnat své oblíbené pivo a kachní malebnou zahradu.

V Kolkovně 8, Praha 1 
www.vkolkovne.cz

U Modré kachničky

U Modré kachničky je stylová restaurace v centru Prahy, která sídlí v barokním domě ze 16. století. Jeho fantastická kuchyně a atmosféra si pochutnaly na mnoha slavných hostech, mezi nimi například Tom Cruise, Sean Connery, Gérard Depardieu, Phil Collins, legendární Pink Floyd Jean-Claude van Damme. Vychutnáte si tradiční českou kuchyni, kachní a zvěřinové speciality

Nebovidská 6, Prague 1 
www.umodrekachnicky.cz

Plzeňská Restaurant

V suterénu Obecního domu se nachází krásná secesní Plzeňská restaurace. Pokud dáváte přednost pravé české tradici, neměli byste odmítnout pozvání na tradiční české speciality a vynikající plzeňské pivo. Menu se často mění, takže můžete ochutnat spoustu chutných jídel. Večer si můžete poslechnout typickou českou hudbu obohacenou živou zábavou akordeonistky nebo dua Švejka.

Náměstí Republiky 5, Prague 1
www.plzenskarestaurace.cz

U Tří Housliček

U Tří Housliček je velmi útulná restaurace v proslulé romantické Nerudově ulici a nejpravděpodobněji ji projdete na Pražský hrad. Budova, ve které je restaurace, má velmi zajímavou historii. Tato restaurace nabízí české delikatesy a mnoho druhů domácích dezertů.

Nerudova 210/12, Prague 1 
www.utrihouslicek.eu

Bellevue

Restaurace Bellevue je místem prvotřídní gastronomie v centru Prahy; místo původního česko-evropského designu; tradice, ale i nejprogresivnějších evropských trendů. Restaurace se nachází na břehu řeky Smetany. Je to výjimečná lokalita v bezprostřední blízkosti některých z nejcennějších pražských skvostů - Národního divadla, paláce Žofín, Karlova mostu, Rudolfína a Staroměstského náměstí.

Smetanovo nábřeží 18, Prague 1 
www.zatisigroup.cz

Kampa Park

Park Kampa je premiérovou restaurací v Praze. Tato luxusní restaurace, oblíbená mezi místními i mezinárodními celebritami, nabízí luxusní gurmánskou kuchyni, která zahrnuje prvotřídní pokrmy a masové pochoutky ve spojení s více než 150 víny. Najíst se můžete na intimní terase s výhledem na Karlův most nebo v elegantně moderních jídelnách vytvořených nejteplejším místním designérem. Park Kampa stanovuje standard pro špičkové stravování v Praze.

Na Kampě 8b, Prague 1
www.kampagroup.com

Mlýnec

Restaurace Mlýnec se nachází na nádherném místě u řeky v samém centru Prahy s výhledem na Karlův most. Nabízí skvěle vyvážené mezinárodní menu, kdykoli je to možné, používá čerstvé místní a sezónní ingredience. Atmosféra v Mlýnci je elegantní a sofistikovaná, s rafinovanou obsluhou. Jídelní lístek v Mlýnci je vyvážený, aby vyhovoval většině hostů.

Novotného lávka 9, Prague 1 
www.zatisigroup.cz

V Zátiší

V Zátiší je jedna z nejkrásnějších restaurací v Praze. Tato restaurace nabízí zajímavou kombinaci českých a mezinárodních lahůdek. V Zátiší se nachází na Betlémském náměstí na Starém Městě. Je zařízen v moderním stylu s nádechem staré Prahy. Jídelní lístek se často mění a zahrnuje krásně vařené steaky, hovězí kachnu a kachnu, ale i některá indická jídla.

Betlémské náměstí, Liliová 1, Prague 1 
www.zatisigroup.cz

Francouzská restaurant

Francouzská restaurant is situated on the right north wing of the front side of the Municipal House. Art Nouveau Francouzská restaurant is a prestigious venue of high quality cuisine and service. These values are proven and recommended by food critics, gourmets, general public as well as by numerous award received. Overall restaurant’s ambiance is enriched by live piano or jazz music.

Náměstí republiky 5, Prague 1
www.francouzskarestaurace.cz

Hergetova cihelna

Restaurace Hergetova Cihelna se nachází v prestižní lokalitě u řeky na Malé Straně. Tato stylová a moderní restaurace nabízí nekuřácké stolování u řeky s krásným výhledem na Karlův most. Dobře připravená a skvěle prezentovaná kuchyně v Hergetově Cihelně. Je zde velký výběr pokrmů, těstovin, salátů, různých chutných předkrmů. Kromě toho má Hergetova Cihelna výborný vinný lístek.

Cihelná 2b, Prague 1
www.kampagroup.com

Grosseto Marina

Grosseto Marina je italská restaurace, která se nachází na řece Vltavě nedaleko Karlova mostu. Restaurace má dva apartmány; spodní patro nabízí tři oddělené sekce s výstavní kuchyní. Otevřená paluba na horním podlaží je ideálním místem pro romantický oběd či večeři nebo třeba sklenku vína v krásném prostředí staré Prahy a bezvadný výhled na Pražský hrad.

Alšovo nábřeží, Prague 1
www.grosseto.cz/marina/ 


Bary & Kluby v Praze

SaSaZu

SaSaZu, jedno z největších zábavních zařízení v Praze, které je schopno ubytovat až 2 500 hostů, nabízí vysoce flexibilní prostory pro pořádání veřejných a firemních akcí. Během roku se koná mnoho koncertů a dalších hudebních akcí. Kromě toho je zde kuchyň, kde můžete ochutnat různé asijské pokrmy. Kuchyně je založena na fi technikách a prvcích asijské kuchyně - Sambal, Otak Otak, Flame, Roti a Tai Tai Grill.

Bubenské nábřeží 306, Prague 1
www.sasazu.com

James Dean Prague

James Dean je originální americká restaurace a bar přímo v centru Prahy. Hned po vstupu vás ohromí monumentální ručně vyrobený sloup ze 60 kusů štípací keramiky, který vytváří obraz Jamese Deane a Marilyn Monroe. Můžete si vybrat z celé řady alkoholických, nealkoholických nápojů a samozřejmě ochutnat některá speciální americká jídla, jako jsou hamburgery, sendviče.

V Kolkovně 1, Prague 1
www.jamesdean.cz

Hemingway Bar

Podnik inspirovaný Ernestem Hemingwayem, slavným patronem barů, který propůjčil své jméno více než několika koktejlům. On skvěle zlepšil mnoho receptů, který je proč bary po celém světě dnes připraví koktejly takový jako Hemingway Daiquiri a jeho Papa Doble. Bar Hemingway věnuje značnou pozornost svým nápojům výběru: absintu, rumu a šampaňského.

Karolíny Světlé 26, Prague 1
www.hemingwaybar.cz

Bugsy’s Bar

Bar Bugsy se nachází v nejluxusnější ulici v Praze - Pařížské ulici, nedaleko Staroměstského náměstí. V Bugsy's Baru se mísí neobvyklé koktejly a nabízejí spoustu druhů whisky a rumu. V tomto baru strávíte nezapomenutelné vzpomínky.

Pařížská 10, Prague 1
www.bugsybar.cz

Cloud 9 Sky Bar & lounge

Cloud 9 DJ koktejlový bar v Praze na střeše hotelu Hilton. Sky bar s panoramatickým výhledem na Prahu. Koktejly, jídlo, živá hudba, design interiér, velký výběr prostor nabízí intimitu nebo zábavu.

Hilton Prague, Pobřežní 1, Prague 8
www.cloud9.cz


Exkurze v Praze

Historické město Praha

Tato dvouhodinová prohlídka vám poskytne celkový dojem ze Zlaté Prahy. Budete mít možnost vidět nejzajímavější a nejznámější památky, jako je Karlův most, Národní muzeum, Národní divadlo, Pražský hrad, Katedrála sv. Víta a mnoho dalších známých památek. Prohlídka končí na Pražském hradě. Vedeno.

ORGANIZED TOUR:

Doba trvání:

2 hodiny

Časy odjezdu:

denně: 10,20 / 11,30 / 13,00 / 14,15 / 15,00

Místo odjezdu:

zdarma vyzvednout v hotelu / Václavském náměstí 27

Cena:

Dospělí - 450 Kč / Děti - 340 Kč

Prohlídka velkoměsta

Během této exkurze se seznámíte s historickou částí města. Nejdříve můžete obdivovat Nové Město (Národní muzeum, Národní divadlo atd.), Pak vás soukromý autobus zavede přes řeku Vltavu na Malou Stranu. Dále pokračuje cesta směrem k hradní čtvrti, kde budete mít přibližně hodinu dlouhou procházku, během které budete mít možnost vidět světoznámou katedrálu sv. Víta. Soukromý autobus vás konečně zavede do židovské čtvrti a poté přes Staroměstské náměstí na Václavské náměstí, kde končí prohlídka. Vedené.

ORGANIZED TOUR:

Doba trvání:

3 hodiny

Časy odjezdu:

denně: 10,20 / 11,30 / 13,00 / 14,15 / 15,00

Místo odjezdu:

zdarma vyzvednout v hotelu / Václavském náměstí 27

Cena:

Dospělí - 680 Kč / Děti - 520 Kč

Židovská Praha

Procházka židovskou historií v Praze patří k nejžádanějším turné v Praze. Během této procházky uvidíte jedinou středoevropskou židovskou čtvrť, která přežila holocaust. Budete procházet Starým židovským hřbitovem, navštívíte čtyři ze šesti dochovaných synagog a Kafkův dům na Staroměstském náměstí. To je místo, kde vaše cesta bude také skončit. Cena zahrnuje vstup do Židovského muzea a Starého židovského hřbitova. Vedené.

Doba trvání:

2,5 hodiny

Časy odjezdu:

denně: (kromě sobot a svátků) 10.20

Místo odjezdu:

zdarma vyzvednout v hotelu / Václavském náměstí 27

Cena:

Dospělí - 890 Kč / děti - 650 Kč

Praha pěšky

Prohlídka dostala své jméno ve středověku, kdy se na jeho trase konal korunovační ceremoniál českých králů. Slavnostní cesta začala u královského dvora, v blízkosti bývalého sídla krále, a pokračovala na místo, které je nyní současnou radnicí, končící u katedrály sv. Víta na Pražském hradě. poté byli korunováni noví čeští králové. Po přejezdu Karlova mostu se trasa odkloní od původní trasy až k příliš vzdálenému kostelu Panny Marie Vítězné. Uvnitř kostela můžete obdivovat Sochu kojeneckého dítěte Ježíše, která vítá návštěvníky z celého světa od roku 1628, kdy byla poprvé dovezena ze Španělska do Prahy. Vedené.

Doba trvání:

3 hodiny

Časy odjezdu:

denně: 10,20 / 14,15

Místo odjezdu:

zdarma vyzvednout v hotelu / Václavském náměstí 27

Cena:

Dospělí - 390 Kč / Děti - 320 Kč

Naskočte a vyskočte 

Objevte Prahu na otevřeném nebo uzavřeném autobusovém okruhu. Během prohlídky uvidíte mnoho památek - Staroměstské náměstí, Slavný orloj, Obecní dům, Pražský hrad, Univerzita Karlova, Petřínská rozhledna, Tančící dům, Nové Město a mnoho dalšího. Vstupenky jsou platné po dobu 48 hodin, během kterých můžete přeskočit na 8 různých místech po celém městě, což vám poskytne dostatečnou příležitost prozkoumat bohatou historii města během 48 hodin, nebo chcete-li jen píšťalku zastavit prohlídku města Na autobusové zastávce si můžete prohlédnout památky a poslechnout si komentář, který vám poskytne vynikající přehled o městě

Doba trvání:

v závislosti na prohlídce

Časy odjezdu:

denně, podle jízdních řádů stanice

Místo odjezdu:

zdarma vyzvednout v hotelu / Václavském náměstí 27

Cena:

v závislosti na prohlídce od 300 Kč - 1 100 Kč

Soukromý průvodce

Pro náročné klienty, kteří raději než organizované zájezdy raději chodí s profesionálním soukromým průvodcem, rádi zorganizujeme soukromé výlety se zkušenostními průvodci.

Doba trvání:

Minimální délka prohlídky je 3 hodiny

Cena:

1 hodina - 1 100 Kč

Plavba po Vltavě

Nejkrásnější výhled na panorama Prahy a její světoznámé památky je z paluby lodi na řece Vltavě plavící se srdcem města. Kromě Karlova mostu, Pražského hradu a Národního divadla můžete obdivovat také Malou Stranu, Kampu či Štvanice a mnoho dalších památek. Z nábřeží u Čechova mostu vyrazí každý den moderní restaurace a historické parníky. Můžete si vybrat z vyhlídkových plaveb na romantické večerní plavby s plným gastronomickým servisem a živým hudebním doprovodem.

Doba trvání:

v závislosti na plavbě

Časy odjezdu:

denně

Místo odjezdu:

nábřeží u Čechova mostu

Cena:

v závislosti na plavbě, od 240 Kč - 890 Kč

Místní jídlo 

Nenechte si jen prohlédnout Prahu - zažijte to svým opravdovým vkusem!

Místní průvodci vás budou provázet na skrytých ulicích a odvezou vás do restaurací, které vám mohou nabídnout obraz skutečných, tradičních českých chutí a flurours při setkání s dalšími lidmi z celého světa. Během prohlídky dáváte žaludkům malé přestávky, abyste objevili některé nezapomenutelné kulturní a historické památky, které byste jinak mohli vynechat. Prozkoumejte českou gastronomickou scénu a kulturu z místního pohledu prostřednictvím našich vycházek. Dostanete se do restaurací a restaurací, které jsou oblíbené mezi pražskými obyvateli a uvidíte, jak místní obyvatelé opravdu žijí

Doba trvání:

4 hodiny

Časy odjezdu:

denně

Místo odjezdu:

zdarma vyzvednout v hotelu / Václavském náměstí 27

Cena:

v závislosti na prohlídce od 1 800 / osoba (včetně nápojů)

Prohlídka pražské Benátky (Historická plavba po řece)

vTato historická lodní prohlídka vám umožní vidět Prahu z jiné perspektivy. Vydejte se na 45minutovou lodní plavbu na palubu Vodouchu a projíždějte Prahou Benátky a vodními cestami staré Prahy. Naučte se historii Prahy v Muzeu Karlova mostu hned vedle přístaviště. Vstupné do muzea je zahrnuto v ceně vstupenky! Odjdete z nejstaršího mostu v Praze - Karlova mostu. Dále budete mít možnost vychutnat si bezkonkurenční výhled na Pražský hrad. Poté, co budete projíždět „Čertovským kanálem“, budete překvapeni. Během prohlídky nezapomeňte na bezplatné nápoje.

Časy odjezdu:

každý den / lodě odjíždějící každých 15 minut

Cena:

290 Kč / osoba


Exkurze mimo Prahu

Hrad Karlštejn

Během Vaší návštěvy Prahy byste neměli nechat ujít velký gotický hrad založený ve 14. století Karlem IV., Českým králem a římským císařem. Karlštejn sloužil jako místo pro úschovu korunovačních klenotů, svatých relikvií a dalších královských pokladů. Nachází se asi 35 km jihozápadně od Prahy v obci Karlštejn, je to jeden z nejznámějších a nejnavštěvovanějších hradů v České republice.

ORGANIZOVANÁ PROHLÍDKA:

Doba trvání:

4 hodiny

Časy odjezdu:

denně: 9.30 / 13.00 (11. 1. - 1. 3. na vyžádání)

Místo odjezdu

zdarma vyzvednout v hotelu / Václavském náměstí 27

Cena:

Dospělí - 960 Kč / Děti - 740 Kč

SOUKROMÉ PROHLÍDKY:

Cena:

Zpáteční cesta: 3 630 Kč

Kutná Hora

Kutná Hora, vzdálená asi 65 km mimo Prahu, vděčí za svůj původ stříbrným dolům, jejichž existence se datuje do počátku 13. století. Jako nejvýznamnější město v Čechách to bylo druhé místo v Praze, které se stalo oblíbeným dočasným sídlem několika českých králů a mincovny pro „Pražský Penny“. Kutná Hora byla vyhlášena světovým dědictvím a od roku 1995 je chráněna UNESCO. Náš průvodce vám ukáže nejvýznamnější stavby a místa - katedrálu sv. Barbory ​​a kostnici (kostní dům). V ceně je zahrnut průvodce a vstupné.

ORGANIZOVANÁ PROHLÍDKA:

Doba trvání:

5 hodin

Časy odjezdu:

denně: léto 13.00 / 1. 10. - 31. 3. 12:30

Místo odjezdu

zdarma vyzvednout v hotelu / Václavském náměstí 27

Cena:

Dospělí - 960 Kč / Děti - 740 Kč

Máte-li zájem o soukromý transfer nebo transfer se soukromým průvodcem, neváhejte nás kontaktovat.

SOUKROMÉ SLUŽBY:

Cena:

Zpáteční cesta: 9 240 Kč

Český Krumlov

Český Krumlov, který je od roku 1992 součástí kulturního a přírodního dědictví UNESCO, se nachází v jižních Čechách, je zasazen do krásné přírody s rozptýlenými rybníky a krásným výhledem podél Vltavy. V historickém centru města se nachází přes 300 historických domů a druhý největší hrad v České republice s velkolepými barokními zahradami. Hrad byl sídlem významných a slavných šlechtických rodů - Rožmberků, Eggenbergů a Schwarzenberků. Je to zde uvidíte unikátní divadlo s rotujícím hledištěm. Nejstarším barokním divadlem na světě je hrad.

ORGANIZOVANÁ PROHLÍDKA:

Doba trvání:

10,5 hodin

Časy odjezdu:

denně: 9.30 / 29.10. - 31. 3. - Pondělí zavřeno

Místo odjezdu

zdarma vyzvednout v hotelu / Václavském náměstí 27

Cena:

Dospělí - 1 860 Kč / Děti - 1 540 Kč

Máte-li zájem o soukromý transfer nebo transfer se soukromým průvodcem, neváhejte nás kontaktovat.

SOUKROMÉ SLUŽBY:

Cena:

Zpáteční cesta: 4 840 Kč

Terezín

Terezín byl založen na konci 18. století císařem Josefem II., Původně jako důmyslná vojenská pevnost pro ochranu Českého království. Během druhé světové války, v roce 1940, převzalo gestapo kontrolu nad Terezínem a město se změnilo v židovské ghetto. Nacisté se snažili, aby to vypadalo zvenčí jako modelové židovské osídlení, ale ve skutečnosti to byl koncentrační tábor. V ceně je zahrnut průvodce a vstupné.

ORGANIZOVANÁ PROHLÍDKA:

Doba trvání:

5 hodin

Časy odjezdu:

denně: 10,20

Místo odjezdu

zdarma vyzvednout v hotelu / Václavském náměstí 27

Cena:

Dospělí - 1 100 Kč / Děti - 900 Kč

Máte-li zájem o soukromý transfer nebo transfer se soukromým průvodcem, neváhejte nás kontaktovat.

SOUKROMÉ SLUŽBY:

Cena:

Zpáteční cesta: 4 070 Kč

Konopiště, Jemniště

Konopiště je nádherný hrad, postavený Benešovicem na přelomu 13. a 14. století. Svou současnou podobu získala na přelomu 19. a 20. století, kdy zámek vlastnil František Ferdinand d'Este. Od roku 1918 je majetkem českého státu. Zámek nabízí 3 základní prohlídky a 4 další prohlídky.

Jemniště je krásný zámek, elegantní dvoupodlažní budova určená především pro letní pobyty. Přední fasáda je situována směrem k silnici vedoucí do Benešova. Na přelomu 18. a 19. století byla barokní zahrada přeměněna na romantický anglický park.

SOUKROMÉ SLUŽBY:

Cena:

Zpáteční cesta: 3 960 Kč

Pokud chcete zůstat v útulném místě v blízkosti těchto míst, doporučujeme náš sesterský hotel Bellevue Karlov Benešov, člen Asten Hotels. Má výhodnou polohu na dálnici na letiště, takže je ideální volbou strávit jednu noc po svém pobytu v Praze a prozkoumat nádherné zámky v českém venkově.

Lyžování nebo hory v létě

Pokud si chcete užít lyžování v České republice, je Špindlerův Mlýn v Krkonoších nazývaný také "Česká Aspen" a nachází se pouhé 2 hodiny jízdy od Prahy, tím pravým místem. Skiareál Špindlerův Mlýn je nejvýznamnějším zimním střediskem v České republice. Každoročně se zde koná mnoho významných světových sportovních akcí, které se nacházejí v blízkosti našeho lyžařského střediska v České republice. Špindlerův Mlýn provozuje 4 sedačkové lanovky a 11 lyžařských vleků ve Špindlerově Mlýně a Horní Mísečkách, celkem 25 km sjezdových tratí. Běžecké trasy vyhledávají milovníci běžeckého lyžování. Běžecké trasy jsou denně připravovány, je to výchozí místo pro vycházky po hřebenech. Špindlerův Mlýn je také v letních měsících krásný a nabízí mnoho turistických tras, cykloturistů včetně vleků a mnoho dalších aktivit.

Rádi zajistíme ubytování v naší sestře Hotel Savoy, člen Asten Hotels, který nabízí 36 moderních, stylových hotelových pokojů včetně apartmá Savoy, luxusního apartmá a rodinného pokoje, Wellness a restaurace KOGO.

Pro bližší informace nás prosím kontaktujte. Doporučujeme provést rezervaci předem. Obraťte se na nás s vašimi požadavky, rádi Vám pomůžeme s organizací Vašeho pobytu v Praze a České republice, takže váš pobyt je plný nezapomenutelných zážitků!


Praha pro děti

ZOO Praha

Zoo Praha je otevřena denně po celý rok. Pokud se chcete vydat na výlet do zoo, můžete se vydat veřejnou dopravou, autem nebo na kole, nebo si můžete výlet obohatit jízdou parníkem.

Parníkem

Zdá se, že je to nejpříjemnější způsob, jak se dostat do zoo. Cesta trvá asi 75 minut. Parník jezdí denně od konce března do září. Více informací o jízdních řádech naleznete níže.

Časy odjezdu:

1. 5. - 31. 8. ve všední dny: 9.00 / 12.00 / 15.30

29. 3. - 28. 10. o víkendech a svátcích: 9.00 / 12.00 / 15.30

Místo odjezdu:

Rašínovo nábřeží mezi mosty Palackého a Jiráskův

Cena / parník:

Cena / zoo:

Dospělí - 160 Kč

Děti - 90 Kč

Děti do 6 let - zdarma Parník jezdí také ze zoo do centra (Rašínovo nábřeží).

Dospělí - 200 Kč

Děti - 150 Kč (od 3 do 15 let)

Děti do 3 let - zdarma

Studenti - 150 Kč (musí mít platný studentský průkaz)

Aquapark Čestlice

Unikátní vodní park o rozloze 9 150 m2 je největším aquapalace ve střední Evropě. Skládá se ze tří budov, které jistě potěší všechny turisty od těch, kteří hledají adrenalinový spěch, k milovníkům surfování, k těm, kteří dávají přednost plavání v bazénu nebo si chtějí odpočinout na lehátku nebo si dopřát vířivku.

Doba trvání:

4 hodiny

Časy odjezdu:

Místo odjezdu:

Otevírací doba:
Cena:

denně

zdarma vyzvednout v hotelu

denně po celý rok

Dospělí - 780 Kč

Děti - 550 Kč (100 - 150 cm),

(včetně transferu z hotelu, prohlídka končí Václavské náměstí, vstupenka do aquaparku)

Rádi vám pomůžeme s Vaší rezervací. Pro více informací se zeptejte na recepci recepce.

DinoPark

Pražský DinoPark je zábavný zábavní zábavní park s modely dinosaurů v životní velikosti. Někteří z nich se pohybují a řvají, aby se zkušenost s těmito obry staly ještě živější. Po celý den je zobrazen 4-dimenzionální 12minutový film nazvaný Triceratops.

Jak se tam dostat:

Metro B do Českomoravské nebo tramvaje č. 8 nebo 25 do Ocelářská nebo Multiaréna Praha

Otevírací doba:
Cena:

denně od konce března do konce listopadu, od 9:00 do 18:00

denně po celý rok

Dospělí - 150 Kč

Děti - 100 Kč (od 3 do 15 let)

Děti do 3 let - zdarma

Rádi vám pomůžeme s Vaší rezervací. Pro více informací se zeptejte na recepci recepce.

Muzeum hraček

Muzeum hraček na Pražském hradě je druhou největší expozicí hraček na světě, od starověkého Řecka po současnost, shromážděných z celého světa. Zatímco chlapci budou s největší pravděpodobností nadšeni různými automobily, vlaky a modely lodí, dívky budou mít sbírku domů pro panenky.

Jak se tam dostat:

Jeďte tramvají 22 do stanice Pražský hrad

Otevírací doba:
Cena:

denně: 9.30 - 17.30

denně po celý rok

Dospělí - 60 Kč

Děti do 15 let - zdarma

Rádi vám pomůžeme s Vaší rezervací. Pro více informací se zeptejte na recepci recepce.

Sea World

Pražský svět otevřel v roce 2002 jako malé mořské akvárium. To stalo se tak populární s veřejností, že to rychle rostlo do jeho aktuální velikosti. Akvárium je největší svého druhu v České republice a přispívá k příjemnému výletu s malými dětmi. Je zde spousta nádrží s množstvím druhů ryb, korálů a jiných mořských živočichů včetně obrovského žraloka. Viz. níže.

Jak se tam dostat:

Metro C do Nádraží Holešovice a poté tramvají 12, 17, 24 do stanice Výstaviště.

Otevírací doba:
Cena:

denně: 10.00 - 19.00

denně po celý rok

Dospělí - 280 Kč

Děti - 180 Kč

Studenti - 220 Kč

Rádi vám pomůžeme s Vaší rezervací. Pro více informací se zeptejte na recepci recepce.

Petřín

Petřín nabízí krásný výhled na Prahu a několik atrakcí pro dospělé i děti. Kopec je snadno rozeznatelný televizní věží, která je miniaturní Eiffelovy věže v Paříži. Můžete vylézt na rozhlednu a užít si na Petříně další aktivity, kromě toho můžete navštívit zrcadlové bludiště, nebo se můžete projet na koni nebo na poníkovi. Nenechte si ujít krásnou růžovou zahradu.

Jak se tam dostat:

Na vrchol se můžete vydat buď pěšky, nebo lanovkou z tramvajové stanice Újezd. Lanovka funguje denně a jezdí každých 10 až 15 minut. V případě silného větru lanová dráha někdy nefunguje, informace o aktualizaci si vyžádejte na recepci.

Otevírací doba:
-zrcadlové bludiště:
Cena:

denně: 1. 4. - 31. 10. od 10.00 - 19.00

V lednu, únoru, březnu je zrcadlové bludiště otevřené o víkendech od 10.00 - 17.00

Dospělí - 50 Kč

Děti - 10 Kč

Studenti - 40 Kč

Rádi vám pomůžeme s Vaší rezervací. Pro více informací se zeptejte na recepci recepce.

Nostalgická tramvaj č. 91

Nostalgický tramvaj ne. 91 je historická tramvaj, která jezdí v centru Prahy o pracovních dnech a svátcích. Tramvaj opouští své skladiště ve Strešovicích a poté sleduje pravidelnou rutinu po celé Praze.

Jak se tam dostat:

Nejbližší zastávka tramvaje, odkud se dostanete, je přímo před hotelem - stanice Malostranská

Otevírací doba:
Cena:

od 5. 4. - 17. 11. v sobotu, neděli a svátky od 12.00 - 17.30 hod. Tramvaj jezdí každou hodinu.

Dospělí - 35 Kč

Děti - 20 Kč

Rádi vám pomůžeme s Vaší rezervací. Pro více informací se zeptejte na recepci.

Národní divadlo loutek (loutkové divadlo)

Loutkové divadlo má v Praze a po celé České republice dlouholetou tradici. Mistrovská loutkářská tvorba je opravdovým skvostem uměleckého řemesla. Národní divadlo loutek je původním loutkovým divadlem v Praze. Patří mezi ně vysoce zábavné verze Don Giovanni, Kouzelná flétna a loutkové gala vystoupení. Loutky jsou oblečeny v dobových kostýmech, vystupují na autentických scénách 18. století. Zobrazuje přitažlivost pro dospělé a děti všech věkových kategorií a národností.

Jak se tam dostat:

Metro A do Staroměstské, nebo tramvají 17, 18 do stanice Staroměstská

Představení se konají téměř každý den. Pro aktuální informace o představeních a cenách se obraťte na recepci.

Svět IMAX

Vítejte ve světě, kde se film prolíná s realitou. Uvidíte svět očima starého slona žijícího v Keni. Ponořte se do podmořského světa nejobávanějších obřích bílých žraloků 500 m pod hladinou moře. Projeďte se na nejobsáhlejší horské dráze a vyzkoušejte bungeejumping v Grand Canyonu v USA. Zažijte beztížnost vesmíru a podívejte se na svůj vlastní stín na Měsíci. Najděte se uvnitř lidských žil a cestujte až k srdci a prozkoumejte lidské tělo.

Jak se tam dostat:

Metro A do Flóry, nebo tramvají 5, 10, 11, 16 na stanici Flóra

Cena:

Dospělí - 169 Kč

Děti - 119 Kč

Aktualizované informace o filmech získáte na recepci.